Author Message
<  Ð—авинаги  ~  ÐŸÐž ПОВОД НА САЙТА НА НОВА-ТА ГЕНЕÐ
dCL
PostPosted: Fri Jun 22, 2007 11:59 am  Reply with quote

този сайт (www.newgeneration.bg)го виждам днес затова и днес си изказвам мнението колкото и закъсняло да е, нали затова са форумите...

СРАМОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

КАК МОЖЕ ДА ИМА НОВА ГЕНЕРАЦИЯ БЕЗ ВОЕВ???? ТЯ ОСТАНА НЕГОВА СЛЕД КАТО ПОВЕЧЕТО ОТ ТЕЗИ ХОРА ГО НАПУСНАХА ПРЕЗ 1989 (ПРИНЦИПНО ВИНАГИ СИ Е БИЛА НОГВА).

ВСЕ ЕДНО ДА КЕЖЕШ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА NINE INCH NAILS БЕЗ TRENT REZNOR НАПРИМЕР!!!!! КАКТО СЕ ОПИТАХА ДА НАПРАВЯТ WAYNE HUSSEY + GARY MARX СЪС SISTERS OF MERCY САМО ДЕТО ELDRITCH БЕШЕ ЖИВ И НЕ ИМ Я ДАДЕ! ВОЕВ ОБАЧЕ Е МЪРТЪВ И ЛЕШОЯДИТЕ ГО ГЛОЗГАТ ЗВЕРСКИ, ЕДВА ЛИ ОБАЧЕ ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ НЕЩО В ГЛАВИТЕ НА ТЕЗИ КОИТО ЗНАЯТ НОВА ГЕНЕРАЦИЯ (ИСТИНСКАТА).

ДАНО МАРОДЕРИТЕ СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО

СРАМОТА! ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ СА ВИ НАВЕДЕНИ ГЛАВИТЕ!

P.S.: съвсем отделен е въпроса че дизайна е меко казано лайнян!

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number
kucheto
PostPosted: Fri Jun 22, 2007 4:17 pm  Reply with quote
Guest

BRAVO! POZDRAVI!
Back to top
Иво Тончев
PostPosted: Sat Jun 23, 2007 6:34 am  Reply with quote

Просто вече е 2007. Извън морално етичния въпрос за името НГ, има един спор друг - финансовата страна - кой му държи правата и дали всичко е удачно решено в полза на притежателя на правата?
Поразрових се из сайта, приятна музичка, но не бих си купил диска.
Няма зъби, просто равномерен поп.

Вайл
PostPosted: Sat Jun 23, 2007 1:04 pm  Reply with quote
Guest

dCL wrote:
P.S.: съвсем отделен е въпроса че дизайна е меко казано лайнян!

Въобще няма място за меко... Аз първо реших, че е сайт на някакви културисти това... Evil or Very Mad

Само ми е чудно защо Мони Воев ги позволява всички тези работи...

По-гадно от това да те глътне тъпата машина, е когато те глътне, след като години си се борил срещу нея.
Back to top
Иво Тончев
PostPosted: Sat Jun 23, 2007 7:20 pm  Reply with quote

Вайл wrote:

По-гадно от това да те глътне тъпата машина, е когато те глътне, след като години си се борил срещу нея.

Всеки има право на избор, като се замислиш, всички сме грешни!

Ne stava duma za pari
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 5:55 am  Reply with quote
Guest

Ivo ne obryshtai vsi4ko na pari. Vyprosa vobshte ne opira do parite koito ochevidno tezi hora ne mogat da izkarat sys sobstvena grupa ami trqbva da plagiatstvat. Vyprosa e MORALEN. Tezi hora ili pon nqkoi ot tqh tvyrdqha 4e sa mu priqteli, dori i posmyrtno. Nqkoi ot tqh sa prosto kopeleta i mrysni gadini. A treti sa mu mnogo mnog, ama mnogo blizki rodnini, koito vqtyr gi vee na bql kon.... qvno.

Trqbva vsi4ko tva da ima otpor!

Shte se raboti po vyprosa.
Back to top
dCL
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 5:56 am  Reply with quote

Po-gorniq reply e ot men, prosto zabravih da se logna.

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number
postumus
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 7:27 am  Reply with quote

Е, крайно дреме беше да се включите! Тука едва се справях разни нефелни ФЬЕНКИ. По едно време така ми писна, че нито се въздържах в езика на коментарите, нито пък ми се обясняват вече за кой ли път елементарни неща. В голяма степен останах да говоря по-остро почти само аз, а нападките срещу мен от разни зле образовани пиклета започнаха да се превръщат в преобладаващ фон на реакциите в сайта. Погледнете им само пращящите от интелигентност постове в темата за посветената на Воев вечер. То им се казва в очите че са тъпи като галоши, а те и това не могат да схванат!!
Хора, трябва да се задействаме, че вижте само какво става! Точно защото са се нароили такива нео-хипарчета с туристически наклонности, не само че е възможно да се създаде онзи проклет дублиран сайт, но и вирее самата кретения във ФОРМАЦИЯТА НА МИХАИЛ ПЕШЕВ!
С неколцина познати и приятели вече предприехме някои стъпки, но първо сме малко, капитализма ни притиска с липсата на свободно времеа, а и не на последно място, реално няма хора достатъчно начетени, които да ни сътрудничат - поне един художник, поне един пишещ, поне един... Всъщност очаквам с нетърпение връщането на един приятел от странство - музикант... Cool

Иво Тончев
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 8:04 am  Reply with quote

Пейчо, Пейчо, трудно се мотивират хората да направят нещо.
Напоследък пък стана съвсем невъзможно. По много причини.
Хората, които могат - не искат.
Хората, които не могат - те пък искат.
И затова се получава каша.
Но щом се "Тука едва се справях разни нефелни ФЬЕНКИ." оправят фенки, ако може, брой ме и мен. Cool

Иво Тончев
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 8:18 am  Reply with quote

Ne stava duma za pari wrote:
Ivo ne obryshtai vsi4ko na pari. Vyprosa vobshte ne opira do parite koito ochevidno tezi hora ne mogat da izkarat sys sobstvena grupa ami trqbva da plagiatstvat. Vyprosa e MORALEN. Tezi hora ili pon nqkoi ot tqh tvyrdqha 4e sa mu priqteli, dori i posmyrtno. Nqkoi ot tqh sa prosto kopeleta i mrysni gadini. A treti sa mu mnogo mnog, ama mnogo blizki rodnini, koito vqtyr gi vee na bql kon.... qvno.

Trqbva vsi4ko tva da ima otpor!

Shte se raboti po vyprosa.

Quote:
Извън морално етичния въпрос за името НГ, има един спор друг - финансовата страна - кой му държи правата и дали всичко е удачно решено в полза на притежателя на правата?

Мисля, че всичко опира до парите, дори и този морално-етичен проблем.
Ако не беше желанието да изкарат име, което продава, те едва ли биха го откраднали, защото нещата май така стоят.
И в този момент, след като променят идеологическата си посока, логично е част от хората да са недоволни. То с минало не се живее, но това пък не е бъдеще. Или поне не е това, което аз очаквах.

dCL
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 8:36 am  Reply with quote

Naistina ivo ne e samo do parite. Az si mislq 4e ne moje da ima NOVA GENERACIQ v koqto da ima Mihail Peshev i Kristiqn Kostov. Pod nikakyv predlog! NOVA GENERACIQ moje da ima samo s Dimityr voev. Tva e. Hubavo bqha zapo4naali s Art Generation (dobra transformaciq na imeto), no za jalost ideite bqha dosta dvuizmerni.... Tezi hora ne razbirat li 4e e smeshno tva koeto pravqt v momenta. Kakto i da e. Vseki si ima gledna to4ka, Ivo, zatova az pyk sym predpriel pyrvi stypki i ve4e kupih WWW.NOGENERATION.NET , she namerq i edin prili4en hosting (ako trqbva az she go plashtam) i she napravim edin mini sait s forum, kydeto she mogat da bydat obqsneni neshtata kakto sa v deistvitelnost - koi ot kogo kakvo otkradna, koi kolko se nasmyrka i si naviri shibaniq nos, i koi ostanaha izlyganite Twisted Evil

Predpolagam Ivan i Yoana nqma da imat nishto naprotiv da slojat link kym nego na NEWGENERATION.CULT.BG

she vidim....

lorkata
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 12:45 pm  Reply with quote

И какъв е смисъла, Бориславе?...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number
lorkata
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 12:52 pm  Reply with quote

И какво от това че ще докажеш пред по-младите си събратя и сестри, че Нова Генерация е МИНАЛО.Нито ония ще се откажат да градят имидж и пари на чужд гръб, нито пък малките ще оценят това, което се опитваш да направиш за тях. Но аз съм за идеята, знаеш. Надявам се nogeneration.net най-после да проработи...;(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number
lucretia
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 4:30 pm  Reply with quote
Guest

Много пошло и жалко звучите. Дали може да се погледнете отстрани и да видите в какво сте се превърнали. В шайка зомбита. Псевдо революционери и реализирани комплексари. Говорите така, сякаш НГ е ваша собственост. Съдници с вехти хастари и подплънки от злоба. А някога сте ръкопляскали на тези хора. Отвращавате ме!
Back to top
lache
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 5:30 pm  Reply with quote

Със вас дали ще се удавиме,
това зависи само от нас,
@#}**&#%??:&##@**&#%

МОЛЯ ВИИИИИИ

All times are GMT + 2 Hours

View next topic
View previous topic
Page 1 of 5
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next