Author Message
<  Ð—авинаги  ~  20 февруари
Guest
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 1:31 am  Reply with quote

На 20 февруари отново в "Три Уши" от 20:30 часа , пак ще направим мероприятие. Тъй като предното бе успешно отново си позволявам да приканя народонаселението с вкус към ъндърграенда да заповяда! За девойки отново не ще има вход, а за младежите той пак ще е 4 камъка...

Позволявам си да обърна внимание на модераторите, да изтриват старите приглашения, за да не заемат място на сайта!

Сокът да е с вас!
Back to top
Морбейз
PostPosted: Wed Feb 06, 2008 4:30 pm  Reply with quote

Извинявам се, ако звуча неадекватно, но съм нов в този форум и бих се радвал, ако приемете и отговорите на молбата ми, а тя е :

Бихте ли споделили кои сте вие и какво ще правите на 20 феврурари в 3 уши, драги госте?

П.П.:
По темата - в неделя ще ходя на Витоша с ъндърграунд-лифтаджийка Shocked
Back to top
View user's profile Send private message ICQ Number
Guest
PostPosted: Sun Feb 10, 2008 2:58 pm  Reply with quote

Определено съм разочарован от липсата на отговор и от начина изобщо по който е пусната темата. Явно тук всеки е известен на всички и дори някой, подписал се като "гост" и казващ нещо за друго нещо (поне нещо е казано, все пак, обаче) е ясен на всички, освен на мен - лошо няма, но ако държите да сте толкова затворено общество, не пускайте лесно хора като мен да пишат и четат тук.

Не е трудно да се направи форума затворен и достъпът до него да е възможен само за участниците, които от своя страна са такива защото участниците преди тях са ги поканили, например и т.н... Wink

Пълно безумие - защо изобщо пуснахте тази обява, след като явно хората, за които е предназначена, биха разбрали за събитието и без нея Laughing
Back to top
Морбейз
PostPosted: Sun Feb 10, 2008 3:01 pm  Reply with quote

Последният отговор е мой - не видях, че автоматичното влизане не е заработило Razz
Back to top
View user's profile Send private message ICQ Number
dafh
PostPosted: Sun Feb 10, 2008 7:42 pm  Reply with quote

виж тази тема http://forum.newgeneration-forever.net/viewtopic.php?t=2317 за малко повече информация
Back to top
View user's profile Send private message
postumus
PostPosted: Tue Feb 12, 2008 10:47 pm  Reply with quote

Извинете, няколко дни нямах интернет: Постумус, благодария,
Що се отнася до необходимостта от някакво специално представяне на това, какво ще се случва на 20-ти вечерта, то...хм, как да кажа... а вам какво е нужно? Някакво особено и силно преживяване? Не излагам нищо, защото не знам какво ще ме прихване. Съжалявам, днес не ми се заиграва с реклама, но едно мога да кажа определено: ъндърграунд.

All times are GMT + 2 Hours

View next topic
View previous topic
Page 1 of 1
New Generation Forum Index  ~  Ð—авинаги

Post new topic   Reply to topic

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum