Author Message
<  Ð—авинаги  ~  Ð¸ още веднъж отначало
Guest
PostPosted: Sun Jun 15, 2008 1:40 pm  Reply with quote

Здравейте, отскоро се интересувам от Нова Генерация и тъй като, за жалост, съм била само на 6, когато старата Нова Генерация се е случвала, съм изпуснала много неща. Сега се опитвам да си подредя пъзела от събития, хора и страсти сама. Някой знае ли какво се случва с Кирил Манчев, за когото не мога да намеря никаква информация? А някака информация или линкове към The Clouds и Eternity?
Back to top
Guest
PostPosted: Mon Jun 16, 2008 9:31 am  Reply with quote

tarsi informacia v kanada
Back to top
Guest
PostPosted: Wed Jun 25, 2008 10:02 am  Reply with quote

xaxa
Back to top
Alan Wilder
PostPosted: Fri Jun 27, 2008 1:15 pm  Reply with quote

Anonymous wrote:
Здравейте, отскоро се интересувам от Нова Генерация и тъй като, за жалост, съм била само на 6, когато старата Нова Генерация се е случвала, съм изпуснала много неща. Сега се опитвам да си подредя пъзела от събития, хора и страсти сама. Някой знае ли какво се случва с Кирил Манчев, за когото не мога да намеря никаква информация? А някака информация или линкове към The Clouds и Eternity?

The Clouds имат два официално издадени албума - "Clouds I" и "The moon in a paddle", а Eternity - 1 албум.
Същите почти не могат да се намерят тук но ако се интересуваш мога да ти ги запиша.

View user's profile Send private message
nicola
PostPosted: Thu Jul 03, 2008 4:22 pm  Reply with quote

Хубаво е да почнеш отначало, да откриваш, да се изненадваш и учудваш... Нова Генерация, Студената вълна... Ледената естетика ... Ще изгреят ли Нови Слънца над нашите Самотни Светове? Надежда в тишината. Музиката е твой приятел до Края (пее Джим Морисън) * Завинаги!
Back to top
View user's profile Send private message
All times are GMT + 2 Hours

View next topic
View previous topic
Page 1 of 1
New Generation Forum Index  ~  Ð—авинаги

Post new topic   Reply to topic

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum