Author Message
<  ÐžÐ±Ñ‰Ð¸  ~  Ð‘уда-3000, anyone?
dCL
PostPosted: Sun Dec 14, 2008 10:37 am  Reply with quote

Човърка ме вече от толкова време тоя въпрос....

Имам 10 парчета на тази митична за мене група и на слушане мога да предположа че са записвани на 2 отделни демо сесии. Първата е от 8 парчета и някой ми я записа още в началото на 90-те, другите 2 парчета намерих доста по-късно... Лошото е че нямам абсолютно никаква идея за имената на 10-те парчета. Та въпроса ми е дали някой знае за какво говоря и разполага ли с имената на парчетата или още по-добре ако има и още песни на Буда-3000. Дали тези демота имат имена... Какъв е състава на групата.... Човекът дето е писал текстовете (които по моя преценка са страхотни) дали работи и сега по други проекти, и въобще с какво се занимават тия хора (изключая Н. Маджаров), дали имат други групи сега?

Всъщност единственото което знам за Буда-3000 е , че Файчето е свирил на бас и е бил вокал и са имали договор с Комсомола Very Happy, xaxaxaxxxx, прочетох го на някакъв сайт....

Ще се радвам на всякакъв вид и количество информация....

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number
wilder
PostPosted: Tue Dec 16, 2008 10:30 am  Reply with quote
Guest

Помня няколко техни свирения в апартамента на единия от тях, който беше кийбордист и ако не се лъжа се казваше Кирил но мога и да бъркам. Всъщност групата бяха само двама- той и Файчето. Навремето се мотаеше някакво тяхно демо но за съжаление същото вече едва ли може да се намери.
Back to top
dCL
PostPosted: Thu Dec 18, 2008 12:41 pm  Reply with quote

ами нали ти казвам че имам тва демо дето се мотаеше през началото на 90-те (или поне аз тогава се сдобих с него). На мп3. И касетата някъде се мотае из добрич, един DENON 60 минутен, от едната страна Буда-3000 от другата УЗЗУ Smile. После ми дадоха и още 2 парчета, които звучат да са записвани по различно време. Общо взето качеството е кофти доста, но е напълно слушемо.... Да ги кача някъде?? Може би някой дето си спомня имената ще ги дръпне да си припомни и да ги сподели Smile))) хех, носталгия....

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number
нели
PostPosted: Fri Dec 19, 2008 10:32 am  Reply with quote
Guest

хайде, качи ги, нали затова е тоя интернетSmile)) и аз имам доста касети със записи на знайни и незнайни групи, които се "мотаят" и някой ден няма да стават за слушане...
Back to top
Alo
PostPosted: Thu Mar 12, 2009 6:26 pm  Reply with quote
Guest

Качвайте, хора!!! Very Happy
Back to top
All times are GMT + 2 Hours

View next topic
View previous topic
Page 1 of 1
New Generation Forum Index  ~  ÐžÐ±Ñ‰Ð¸

Post new topic   Reply to topic