Author Message
<  ÐžÐ±Ñ‰Ð¸  ~  "касетната култура" и пр.
malavida
PostPosted: Fri Dec 15, 2006 2:04 pm  Reply with quote

Чини ми се, че си любител градинар...Я ходи при дедо ми на село да ти обясни за доматките туй онуй...Или прочети "666 съвета за любителя градинар". Секса може и да поназнайваш, ма с дзеленчуците никъв те нема Cool

Guest
PostPosted: Fri Dec 15, 2006 3:45 pm  Reply with quote

malavida wrote:
Чини ми се, че си любител градинар...Я ходи при дедо ми на село да ти обясни за доматките туй онуй...Или прочети "666 съвета за любителя градинар". Секса може и да поназнайваш, ма с дзеленчуците никъв те нема Cool

И къде бъркам?
Back to top
postumus
PostPosted: Sun Apr 01, 2007 11:54 am  Reply with quote

Повечето то вас са като ония дето им върнаха мижавите нивички - понякога копаят из тях, но онова което вадят, едва стига за оправдаване на запълненото време; разпокъсаност, несъгласуваност, следователно резултата е процъфтяващи битовизми и бюргерщина. И в един хубав момент се оказва, че чужденци с "трудно произносими имена" изкупили земята... А на нашите герои какво им останало? Спомена, че са човъркали нещичко и най-вече спомена за изпитваната гордост, когато са се почувствали скромни собственици на нещо, което Големият проект е изоставил.
Вие доволни ли сте от такъв живот?

lache
PostPosted: Tue Apr 03, 2007 10:42 am  Reply with quote

postumus wrote:
Повечето то вас са като ония дето им върнаха мижавите нивички - понякога копаят из тях, но онова което вадят, едва стига за оправдаване на запълненото време; разпокъсаност, несъгласуваност, следователно резултата е процъфтяващи битовизми и бюргерщина. И в един хубав момент се оказва, че чужденци с "трудно произносими имена" изкупили земята... А на нашите герои какво им останало? Спомена, че са човъркали нещичко и най-вече спомена за изпитваната гордост, когато са се почувствали скромни собственици на нещо, което Големият проект е изоставил.
Вие доволни ли сте от такъв живот?

постумус, мама му да е.., НЕ ЗНАМ дали съм съгласна с последното ти изказване.
1 - При всички положения НЕ ОДОБРЯВАМ плювни в тоя форум (а всъщност и в който и да е друг, който ме интересува). На всичкото отгоре махаш настървено с пръст срещу „повечето от вас”, без уточнение кого точно визираш. Повтарям се във форума, но не мога да не настоявам, че критика (и дидактика) е едно, а унижение на противостоящия – съвсем друго…
2 – Категоричен противник съм на разпокъсаните и несъгласувани усилия в която и да е ценна посока. Не разбирам обаче логиката, по която те водят до резултат „процъфтяващи битовизми [продукти на ограничено изключително до бита/материалния свят съзнание ли???] и бюргерщина [еснафщина???]”. Не мисля, че „уедряването на нивата” и кооперативното стопанство биха елиминирали еснафщината, защото не виждам ПРИЧИННО-СЛЕДСТВЕНА връзка между тия две явления. Иначе фиксацията върху материалната обезпеченост, особено в културната сфера, е и за мен неприятна…
3 – Много ще се радвам да чета (виждам, чувам и пр.) повече неща от теб, които демонстрират недвусмислено, че поддържаш и развиваш НЕРАЗПОКЪСАНА И СЪГЛАСУВАНА активност в българската ъндъграунд среда. Не се съмнявам, че комерсиализация и пр. не би допуснал и в това отношение приветствам. И чакам…

Guest
PostPosted: Sat Jun 02, 2007 8:23 pm  Reply with quote

Quote:
3 – Много ще се радвам да чета (виждам, чувам и пр.) повече неща от теб, които демонстрират недвусмислено, че поддържаш и развиваш НЕРАЗПОКЪСАНА И СЪГЛАСУВАНА активност в българската ъндъграунд среда. Не се съмнявам, че комерсиализация и пр. не би допуснал и в това отношение приветствам. И чакам…

Да живее Партията, рулеви на движението на неОРИЕНТираните народни маси!
Back to top
lache
PostPosted: Mon Jun 04, 2007 11:18 am  Reply with quote

Да живее Партията, рулеви на движението на неОРИЕНТираните народни маси![/quote]

каква партия? какъв ориент? какви маси?

Иво Тончев
PostPosted: Mon Jun 04, 2007 8:33 pm  Reply with quote

Тук виждам сте се забавлявали, та и леко сте ме намесили...
Госте, ще се караме... Cool

lache
PostPosted: Wed Jun 06, 2007 11:19 am  Reply with quote

[quote="Иво Тончев"]Тук виждам сте се забавлявали, та и леко сте ме намесили...

Намесили, омесили, та и към фурната подкарали. Но като вече печен, все ще съумееш да се отмесиш. Ивайло. Smile

Иво Тончев
PostPosted: Wed Jun 06, 2007 3:33 pm  Reply with quote

[quote="lache"]
Иво Тончев wrote:

Намесили, омесили, та и към фурната подкарали. Но като вече печен, все ще съумееш да се отмесиш. Ивайло. Smile

Предизвикваш ме да си посегна, за да се отмеся ли, какво? Нима така е ефективна тази мануална терапия?Embarassed
Иначе, аз съм фен на Госта. Го Госте, Го Го!

lache
PostPosted: Fri Jun 08, 2007 4:01 pm  Reply with quote

[quote="Иво Тончев"]
lache wrote:
Иво Тончев wrote:

Предизвикваш ме да си посегна, за да се отмеся ли, какво? Нима така е ефективна тази мануална терапия?Embarassed
Иначе, аз съм фен на Госта. Го Госте, Го Го!

о, не се съмнявам чия мажоретка би предпочел да бъдеш Wink

а за ефективността на месенето и посягането на себе си вярвам, че си пределно наясно на каква позиция съм - замисляш ме за реалното основание на въпросите

Иво Тончев
PostPosted: Fri Jun 08, 2007 9:50 pm  Reply with quote

lache wrote:
замисляш ме за реалното основание на въпросите

Възможно ли е да свалиш малко университетския гард, пиян съм и наистина не разбирам какво те мъчи и замисля.

lache
PostPosted: Tue Jun 12, 2007 6:19 pm  Reply with quote

Иво Тончев wrote:
lache wrote:
замисляш ме за реалното основание на въпросите

Възможно ли е да свалиш малко университетския гард, пиян съм и наистина не разбирам какво те мъчи и замисля.

мъка в случая не изпитвам
иначе - (на)празни приказки

Иво Тончев
PostPosted: Tue Jun 12, 2007 8:12 pm  Reply with quote

lache wrote:

Да, след 20 прочетени страници и куп размисли в главата ми, Най-жалкото е, когато почти 1 година след началото на тази тема, вероятното добро намерение на пишещите тук май просто го няма.
Има празни приказки.
Както казва един бивш офицер от полицията "това което мога да ти обещая, никой друг не може да ти го даде".
А тук е пълно с обещания. А дела...дела...

lache
PostPosted: Wed Jun 13, 2007 9:32 am  Reply with quote

Иво Тончев wrote:
lache wrote:

Да, след 20 прочетени страници и куп размисли в главата ми, Най-жалкото е, когато почти 1 година след началото на тази тема, вероятното добро намерение на пишещите тук май просто го няма.
Има празни приказки.
Както казва един бивш офицер от полицията "това което мога да ти обещая, никой друг не може да ти го даде".
А тук е пълно с обещания. А дела...дела...

не си прав за изпаряването на добрите намерения и липсата на дела, Ивайло. освен ако не очакваш да се действа непременно гръмко. което пък, честно казано, би ме изненадало. по отношение на думите - на мен лично са ми напразни на този етап. достатъчно смятам, че съм изприказвала по темата. предпочитам да действам. по съвест и според възможностите си. ок? не че се затварям за комуникация по въпроса. в последно разменените реплики обаче просто няма съществена от тая гл. т.

Иво Тончев
PostPosted: Wed Jun 13, 2007 10:56 am  Reply with quote

Мисля, че или правиш нещо, или не правиш нищо.
А и аз приключвам, защото нали с вас не си говоря.

All times are GMT + 2 Hours

View next topic
View previous topic
Page 20 of 21
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Next
New Generation Forum Index  ~  ÐžÐ±Ñ‰Ð¸

Post new topic   Reply to topic

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum